logo baner
 

Informacje techniczne
 Dokumentacja techniczna
 Oprogramowanie

Sprzedaż

NOWOŚĆ
Switch inteligentny,  8x 10/100/1000 RJ-45, 2x slot SFP, PoE, 19" (TP-Link T1500G-10PS)
#08356 Switch inteligentny, 8x 10/100/1000 RJ-45, 2x slot SFP, PoE, 19" (TP-Link T1500G-10PS)
 
#06424 «-poprzedni produkt  |  następny produkt-»    -»pokaż na liście«-

Konwerter 1000 Mbps RJ-45/SC, SM 1310 nm, 15 km (TP-Link MC210CS)

- Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
- Przełącznik na konwerterze umożliwia wybór trybu pracy na porcie FX: Force (z wymuszoną prędkością) lub Auto (automatyczny)
- Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
Standardy
IEEE 802.3ab/z
Port #1
1000 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1
100 m
Okablowanie portu #1
UTP/STP kat. 5
Port #2
1000 Mbps SC SM
Długość fali TX
1310 nm
Długość fali RX
1310 nm
Zasięg portu #2
15 km
Okablowanie portu #2
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Typ obudowy
desktop / moduł wsuwany
Wymiary zewnętrzne
94,5x73x27 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
0°C ÷ 40°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia
10% ÷ 90%,
niekondensująca
Zasilanie
zasilacz,
5V DC 2A,
~230V AC 50Hz
Certyfikaty
FCC Class B,
CE,
VCCI-B
Okres gwarancji
24 miesiące
Producent
TP-Link

do druku

Słownik: [CE] [IEEE] [802.3ab] [Port] [RJ-45] [UTP] [STP]
Konwerter 1000 Mbps RJ-45/SC, SM 1310 nm, 15 km (TP-Link MC210CS)
Cena netto: 161,00 PLN   Jednostka:   Stawka VAT: 23%

Dokumentacja:
Instrukcja obsługi. (144 KB)
 Akcesoria komputerowe
 Media konwertery [rozwiń grupę]
 KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE JEDNOMODOWE I WIELOMODOWE
#06063  Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, MM 1310nm, 2km (TP-Link MC100CM) 104,00 PLN
#06307  Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 20km (TP-Link MC110CS-20) 104,00 PLN
#06423  Konwerter 1000 Mbps RJ-45/SC, MM 850 nm, 550 m (TP-Link MC200CM) 160,00 PLN
#06424  Konwerter 1000 Mbps RJ-45/SC, SM 1310 nm, 15 km (TP-Link MC210CS) 161,00 PLN
 KONWERTERY NIEZARZĄDZALNE WDM
#06306  Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 20 km, WDM (TP-Link MC112CS-20) 130,00 PLN
#06305  Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1550nm, 20 km, WDM (TP-Link MC111CS-20) 130,00 PLN
 KONWERTERY SFP
#06425  Konwerter 1000 Mbps RJ-45/slot SFP 1000 Mbps (TP-Link MC220L) 82,50 PLN
 OBUDOWY I RACK DO KONWERTERÓW
#06985  Rack na 14 konwerterów (TP-LINK TL-MC1400) 705,00 PLN
 POZOSTAŁE
* #08171  Zasilacz opcjonalny do racka dla konwerterów (TP-Link TL-MCRP100) 240,00 PLN


Dokumentacja do produktów publikowana jest w formacie PDF (Portable Document Format), do której oglądnięcia niezbędny jest darmowy program Adobe Reader (w wersji 5 lub wyższej).
Program można pobrać ze strony producenta: Adobe Reader

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności.
Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych Atel Electronics, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą (tel. 77-4556076, e-mail cust@atel.com.pl
).


©2017 Atel Electronics